Ubezpieczenia na raka

Ubezpieczenia na raka

Rak jest chorobą, która dotyka znaczną część ludzi na świecie. Mówi się, że to ciało obce, że to coś, co nie jest nasze, co w nas być nie powinno. Tymczasem rak to część człowieka, to jego integralna struktura, to jego komórka, to komórka, która tak naprawdę odmówiła umierania.

Czyli inaczej rzecz ujmując nowotwór jest zbiorem komórek, które odkryły tajemnicę nieśmiertelności. Ubezpieczenie na raka jest teraz bardzo często propagowane jako sposób na to, żeby się przed chorobą zabezpieczyć. Oczywiście nie można go kupić wtedy, kiedy dany człowiek ma już nowotwór, tylko wtedy, kiedy jest od niego wolny i całkiem zdrowy.

Obciążenie genetyczne

Wiele osób decyduje się na zakup takiego ubezpieczenia z tego względu, iż ich rodziny są jakoś genetycznie obciążone tym schorzeniem. Dlatego też w takich rodzinach występuje gen, który predestynuje następne pokolenia do tego, żeby też miały tę chorobę. Jednakże nie zawsze się ona ujawnia, raz jest a raz jej nie ma. Czasami przychodzi, a innym razem daje się wyleczyć w bardzo krótkim czasie. Niemniej jednak ludzie, którzy się raka obawiają, powinni się odpowiednio zabezpieczyć na wypadek, gdyby rzeczywiście zachorowali.

Wypłacanie ubezpieczenia

Ubezpieczenie takie daje możliwość wypłacenia odpowiedniej ilości pieniędzy, które będzie można przeznaczyć na leczenie. Tylko trzeba pamiętać, że tutaj szansa jest tylko jedna więc to leczenie powinno być przeprowadzane w odpowiedni sposób. Naświetlania, chemia i inne pierdoły tylko wykańczają człowieka, znacznie lepiej jest zastosować kurację wodą utlenioną lub sodą oczyszczoną, a także witaminą C. Te trzy tanie specyfiki są najlepszymi lekami, jakie w tym momencie mogą odratować dany organizm. Ubezpieczenie na raka, które jest wypłacane ludziom, sprzyja w pewnym sensie wyleczeniu, bo człowiek czuje się jakby bezpieczniejszy o jutro. Wie, że nic mu nie zagraża, że ma wystarczająco dużo pieniędzy, żeby się leczyć, a to jest dla niego ogromna pomoc. Pomoc jest tak wielka, że czasami człowiek jest w stanie znacznie szybciej pokonać swoją chorobę i tym samym żyć jeszcze wiele lat.

Podobne wpisy:

Share

Dodaj komentarz