Szkolenia oświatowe

Ładnych kilka lat temu na rynku usług szkoleniowych pojawiła się firma ECRK LEX. Błyskawicznie stała się jedną z lepszych firm działających w tej branży. Powstała ona z inicjatywy Elżbiety Linowskiej.

Jej decyzja o powołaniu firmy do życia była odpowiedzią na rosnące wśród pracowników oświaty zapotrzebowanie na szkolenia z zakresu prawa oświatowego. Wiedza zarówno nauczycieli, jak i pracowników administracyjnych w tym zakresie była często niewielka. Jednocześnie czuli oni potrzebę jej poszerzenia.

Charakter szkoleń

Szkolenia organizowane przez firmę ECRK LEX to zarówno szkolenia otwarte, jak i zamknięte. Bez wątpienia ciekawym punktem oferty są e – szkolenia, które są naprawdę bardzo chętnie wybierane przez klientów. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że w takim szkoleniu można wziąć udział bez względu na miejsce i czas. Równie dobrze możemy poświęcić na nie popołudnie po pracy czy godziny nocne w piątek. To osoba szkoląca się sama ustala dzień i godzinę.

Wszystkie szkolenia firmy ECRK LEX zachwycają, jeśli chodzi o ich zawartość merytoryczną. Można zapisywać się na nie w ciemno – gwarantują naprawdę solidny bagaż wiedzy, która przyda się każdemu zatrudnionemu w oświacie. Jednocześnie trzeba pamiętać o bardzo atrakcyjnej formie szkoleń. Są one przygotowane tak, aby forma przekazu nie nudziła uczestników. Dzięki temu wiedza o wiele skuteczniej dociera do uczestników i mogą oni na takim szkoleniu zapamiętać znacznie więcej.

To nie wszystko!

ECRK LEX to firma, której oferta szkoleniowa jest naprawdę szeroka. Proponuje między innymi szkolenia dotyczące zmian strukturalnych i organizacyjnych w szkole ponadgimnazjalnej po ostatniej reformie, szkolenia poświęcone dokumentacji, jaką nauczyciel powinien prowadzić i okazać w procesie oceny jego pracy, a także te odnoszące się do ochrony danych osobowych w szkole. Oczywiście nie są to wszystkie szkolenia znajdujące się w ofercie firmy ECRK LEX. Zaprezentowaliśmy jedynie te przykładowe. Jest ich zdecydowanie więcej, co sprawia, że każdy pracownik oświaty ma szansę na wybranie szkolenia dopasowanego do jego indywidualnych potrzeb.

Podobne wpisy:

Share

Dodaj komentarz