Szkolenia dla oświaty

Wiele osób jest przekonanych, że pracownicy oświaty nie muszą się dokształcać. Tymczasem jest to grupa zawodowa, która – podobnie jak inni – musi poszerzać swoje kwalifikacje. Tyczy się to zwłaszcza prawa oświatowego, którego naprawdę jest zawiłe i nierzadko się zmienia. Na szczęście dzisiaj nie ma problemu ze znalezieniem firmy specjalizującej się w szkoleniach z tego zakresu. Jedną z nich jest ECRK LEX. To firma, która od pierwszych dni swojej działalności cieszy się wśród klientów doskonałą opinią.

Jak to powstało?

Powstanie ECRK LEX zawdzięczamy Elżbiecie Linowskiej. To ona zauważyła, że w oświacie jest duże zapotrzebowanie na szkolenia dotyczące prawa oświatowego. Odpowiedzią na nie było właśnie powstanie ECRK LEX. Firma zajmuje się nie tylko prowadzeniem szkoleń, ale również wdrażaniem dokumentacji RODO, a także prowadzeniem doradztwa w zakresie prawa oświatowego.

Usługi na najwyższym poziomie

Mówiąc o ECRK LEX, nie można zapomnieć, że jest to firma świadcząca usługi na naprawdę bardzo wysokim poziomie. Od pierwszych dni swojej działalności kładzie nacisk na wykwalifikowaną kadrę, która świetnie zna poruszane podczas szkoleń zagadnienia. To właśnie dlatego uczestników kursów mogą być pewni, że nie jest to ani stracony czas, ani stracone pieniądze. Firma stawia sobie bardzo wysokie standardy, a poprzeczka jest nieustannie podnoszona.

Na jakie szkolenia można liczyć?

ECRK LEX to przede wszystkim bardzo mocne w ostatnim czasie e – szkolenia, które zaczynają powoli wypierać z rynku te tradycyjne. Dotyczą one prawa oświatowego i adresowane są do rad pedagogicznych, a także dyrektorów szkół. Znajdują się wśród nich również te, które powstają z myślą o pracownikach administracyjnych placówek oświatowych. Każde szkolenie przygotowane jest tak, aby dostarczało uczestnikom solidnego bagażu wiedzy. Na podkreślenie zasługuje również bardzo atrakcyjna forma przekazu informacji. To dzięki temu szkolenia bardzo podobają się odbiorcom. Nie można pominąć również kwestii korzystnej ceny, która nigdy nie jest wygórowana.

Podobne wpisy:

Share

Dodaj komentarz