Sklep po sąsiedzku

Posiadanie własnego punktu handlowego może być bardzo przyzwoitym sposobem na biznes. Wystarczy tylko kupić lub wynająć odpowiedni lokal, osobiście zająć się współpracą z dostawcami, pomyśleć o reklamie i promocjach dla klientów. Taki sposób prowadzenia biznesu wymaga zaangażowania własnych oszczędności, nie gwarantuje też, że przedsiębiorca osiągnie satysfakcjonujące go przychody. Jest jednak prostszy sposób na posiadanie własnego mini-marketu.

…dostanę w pełni wyposażony sklep…

Współpraca z siecią Żabka Polska może w takiej sytuacji ciekawą alternatywą. Podpisując umowę o współpracy otrzymujemy zatowarowany, oznaczony bardzo rozpoznawalnym logiem, w pełni wyposażony sklep. Sieć pilnuje, by punkty były położone w atrakcyjnych lokalizacjach, stąd nie powinno zabraknąć w nich klientów.

Sklep po sąsiedzkuAjent Żabki uczestniczy w organizowanych akacjach reklamowych, a dodatkowo nie musi się martwić o promocję swojego sklepu- ogólnopolską promocją w radiu i telewizji zajmuje się dział marketingu Sieci. Zamówienia towaru, szkolenia pracowników, pomoc na każdym etapie prowadzenia sklepu- są to zadania, które również realizuje Żabka na rzecz swoich Partnerów. Mało tego, istnieją również możliwości rozwoju. Można, osiągając odpowiednie wyniki w już prowadzonych jednostkach, starać się zgodę na otwarcie kolejnych. W ten sposób, nie angażując własnej gotówki w inwestycję, można stworzyć własną sieć handlową.

Wymogi stawiane kandydatom

Rekrutacja prowadzona przez sieć jest bardzo przyjazna i nastawiona na budowanie współpracy- takie nie jeden ajent Żabki opinie przedstawia. Sieć wymaga, by osoba zainteresowana zawarciem umowy, była gotowa doprowadzenia działalności gospodarczej. Nie zaszkodzą wcześniejsze doświadczenia handlowe i umiejętność zarządzania personelem – wszak przedsiębiorca ma zostać managerem sklepu. Konieczna jest wysoka motywacja do pracy i żyłka przedsiębiorczości, oraz podstawowa chociaż znajomość obsługi komputera. W zamian otrzymujemy możliwość satysfakcjonującej i rozwijającej pracy.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz