Samochód w leasing: czy to się opłaca?

Posiadanie samochodu przez firmę to dzisiaj standard. Możliwości sfinansowania firmowej floty jest bardzo wiele. Leasing samochodowy to jedna z tych możliwości. Jest to rozwiązanie, które wśród polskich przedsiębiorców cieszy się naprawdę bardzo dużą popularnością. Leasing samochodowy to tylko jedna z forma leasingu. Największe firmy leasingowe – na przykład Santander Consumer Multirent – dają możliwość wzięcia w leasing nie tylko samochodu osobowego, dostawczego czy ciężarowego.

Szeroka oferta firmy Santander

W dużych firmach w leasing można wziąć nie tylko samochód. Santander Consumer Multirent jest firmą, która oferuje możliwość wzięcia w leasing również nieruchomości, które są niezbędne do prowadzenia działalności. Przedsiębiorcy, który zdecydują się skorzystać z oferty przygotowanej przez Santander mogą wziąć w leasing między innymi niezbędne dla działalności firmy urządzenia, sprzęty i linie produkcyjne. Zaletą tego rozwiązania jest między innymi to, że z oferty mogą skorzystać wszystkie firmy bez względu na to, w jakiej branży działają. Do tego swoją ofertę Santander kieruje do firm bez względu na ich osobowość prawną. Oferta skierowana jest między innymi do małych, średnich i dużych firm oraz do klientów korporacyjnych.

Bardzo korzystna oferta

Santander przygotował bardzo interesującą ofertę również dla małych przedsiębiorstw. Dla małych firm oferta została przygotowana wspólnie z Europejskim Bankiem Inwestycyjnym. W przypadku tej oferty okres trwania umowy leasingowej może wynieść aż 72 miesiące. Do tego w przypadku tej oferty nie jest wymagane wniesienie wysokiego wkładu własnego.

Jaki leasing wybrać?

W leasingu wyróżnia się dwa rodzaje: leasing operacyjny i finansowy. Klienci, którzy zainteresowani są ofertą leasingową przygotowaną przez Santander Consumer Multirent mogą skorzystać z obu tych rodzajów leasingu. Oferta przygotowana przez firmę jest nie tylko bogata, ale także dostosowana do wielu, bardzo różnych grup zawodowych. Ze specjalnej oferty mogą skorzystać na przykład rolnicy, weterynarze czy lekarze.

Podobne wpisy:

Share

Dodaj komentarz