Samochód w leasing – atrakcyjna oferta dla firm

Samochód w leasing – atrakcyjna oferta dla firm

Leasing samochodowy to mimo zmian na rynku cały czas jest bardzo popularną formą finansowania jeśli chodzi o zakup samochodu dla firm. Takie rozwiązanie z wielu względów jest bowiem bardzo popularne i wzbudza spore zainteresowanie przedsiębiorców. Przede wszystkim firma dostaje propozycję, w ramach której nie musi angażować własnych środków a do dyspozycji dostanie nowoczesną flotę samochodów.

Za ich użytkowanie będzie trzeba płacić comiesięczne raty

To wygodne rozwiązanie, ponieważ firma będzie miała nowoczesne auta do swojej dyspozycji a jednocześnie opłata, którą będzie się ponosić może być wliczona do kosztów uzyskania przychodu. Od strony podatkowej dla wielu firm leasing jest bowiem tym najlepszym rozwiązaniem, które umożliwi ograniczenie wydatków jakie będzie trzeba ponosić na podatek dochodowy, będzie można również zmniejszyć wysokość podatku VAT wpłacanego do urzędu skarbowego.

Różne oferty leasingowe

Wśród tych licznych dostępnych propozycji wymienić można między innymi leasing w Santander Consumer Multirent. To świetnie przygotowana oferta leasingu samochodowego, w ramach której każdy może oczekiwać takich rozwiązań, które do jego firmy będą faktycznie odpowiednio dopasowane. Dlatego jeśli zwrócimy uwagę na te propozycje szybko przekonamy się, że rynek na tym polu dobrze się rozwija i faktycznie można liczyć na atrakcyjne oferty, z których warto będzie skorzystać. Jeśli ktoś chce wybrać leasing samochodowy dla własnej firmy powinien zainteresować się różnymi dostępnymi na rynku propozycjami, ponieważ w ten sposób będzie możliwość znalezienia dokładnie takiej oferty, która firmę będzie satysfakcjonowała.

Chodzi tutaj między innymi o taką kwestie jak decyzja czy auto będzie nowe czy używane, kwestie związane z wysokością płaconych rat leasingu czy sprawą związaną z długością trwania umowy co niewątpliwie również będzie miało znaczenie dla przedsiębiorcy. Jeśli chodzi o wybór dobrych propozycji można liczyć na to, że ostatecznie każda firma będzie mogła znaleźć dla siebie odpowiedni leasing.

Podobne wpisy:

Share

Dodaj komentarz