Reklamowe bramy na wydarzeniach sportowych

Reklamowe bramy na wydarzeniach sportowychPromocja firmy na wielkich wydarzeniach sportowych

Dmuchane bramy reklamowe to obowiązkowy element, który znajdziemy na każdym większym wydarzeniu sportowym – na przykład biegu, maratonie, rajdzie, czy rozmaitych zawodach. Taki event odbywa się zazwyczaj na świeżym powietrzu – na ogromnej przestrzeni, która daje możliwość zgromadzenia się dużej ilości osób. Te bramy to symboliczne punkty, które oznaczają start i metę. Widać je z daleka, od razu rzucają się w oczy – i dlatego właśnie są elementami bardzo często wykorzystywanymi przez mnogich reklamodawców. Często również na takich bramach znajduje się logo sponsora danej imprezy.

Reklamowe bramy są również używane na festiwalach muzycznych, koncertach, a także na lokalnych festynach – na przykład z regionalnymi przysmakami.

Sposób na efektywną reklamę outdoorową

Dmuchane banery z dobrze widocznym logiem to formy reklamy outdoorowej, które bardzo często wykorzystuje się jako element promocyjny danej firmy lub marki.

Dają one możliwość zaistnienia w świadomości dużej grupy odbiorców, a także utrwalenia się na stałe w pamięci tych, którzy prawdopodobnie słyszeli o nas wcześniej, lecz nie znają dokładnego charakteru działalności naszej firmy.

Wykonywane bramy mogą przybrać różne kształty – na przykład okrągły, prostokątny lub wielokątny. Mogą mieć także różne wymiary – wszystko w zależności od potrzeb klienta i terenu, na którym odbywa się dane wydarzenie.

Te artykuły promocyjne na duże eventy wykonywane są z wysokiej jakości tworzyw, które będą odporne na działanie wszelkich niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Sami możemy wybrać, w jakich kolorach będzie utrzymana dana reklamowa rama oraz w którym dokładnie miejscu umieszczone zostanie logo marki.

Tego rodzaju artykuły promocyjne produkowane są przez różne polskie przedsiębiorstwa, dlatego bez problemu znajdziemy firmę, która posiada najlepszą dla nas ofertę. Warto wspomnieć, że ceny reklamy outdoorowej, w porównaniu do innych form promocji i marketingu są bardzo atrakcyjne.

Podobne wpisy:

Share

Dodaj komentarz