Plany Office 365

Plany Office 365

Plany pakietu Office 365 pozwalają na lepsze dopasowanie usług, które zostaną wdrożone w firmie w ramach tego pakietu. W ten sposób możemy wybrać tylko te usługi na których faktycznie nam zależy oraz zdecydowanie bardziej efektywnie zarządzać wszelkiego rodzaju kosztami związanymi z uruchomieniem usługi Office 365.

Plany Office 365Do wyboru mamy aż trzy zróżnicowane wersje pakietu Office 365 spośród których można wybierać. W najbardziej podstawowej cechą charakterystyczną jest brak klasycznej wersji oprogramowania Office. Wszystkie programy biurowe dostępne są jako usługi online, a sama instalacja odbywa się w chmurze, nie ma więc potrzeby instalowania aplikacji nas poszczególnych stacjach roboczych.

Dostępność online daje o wiele większe możliwości, bowiem z powodzeniem z aplikacji wchodzących w skład Office 365 można korzystać także na urządzeniach mobilnych, wystarczy dostęp do sieci firmowej i potwierdzenie swoich uprawnień. Jeśli na komputerze jest już zainstalowana klasyczna wersja jakiegokolwiek oprogramowania wchodzącego w skład pakietu Office, to możliwa jest pełna integracja z Office 365.

W planie biznes, w porównaniu do wersji podstawowej zyskujemy klasyczną wersję oprogramowania Office, dostosowaną do nie tylko na komputerach klasy PC ale także i komputerach Mac czy nawet urządzeniach mobilnych. Nadal oczywiście z większości usług można korzystać także online. W przypadku poczty czy możliwości udostępniania dokumentów obowiązują tutaj dokładnie takie same ograniczenia jak w podstawowej wersji pakietu Office 365.

Ulegają one zwiększeniu dopiero w wersji Premium, która dodatkowo daje także możliwość instalacji klasycznej wersji oprogramowania do zarządzania usługami pocztowymi. Niezależnie od wybranego planu sam proces instalacji oprogramowania Office 365 jest mocno wspierany przez Microsoft. Po pierwsze jest to możliwość skorzystania z profesjonalnej firmy wdrożeniowej współpracującej z amerykańskim gigantem lub specjalnych narzędzi online ułatwiających wdrożenie usługi w swoim własnym zakresie. Do tego dochodzi wsparcie techniczne już po wdrożeniu oraz rozbudowany pakiet szkoleń.

Podobne wpisy:

Share

Dodaj komentarz