Nauczymy w rok, półtorej, a nie w dwa tygodnie

Nauczymy w rok, półtorej, a nie w dwa tygodnie

Nowoczesne metody nauki języka obcego są w wielu przypadkach historiami mocno naciąganymi lub charakteryzują się znikomością swojej skuteczności w przełożeniu na stan faktyczny. Szereg rozmaitych firm, szkół językowych czy też indywidualnych osób oferujących intrygujące pakiety edukacyjne, w których obiecują, że dana osoba opanuje określony język obcy w dwa tygodnie to zwyczajne oszustwo.

Nieuczciwe usługi

Nauczymy w rok, półtorej, a nie w dwa tygodnieWarto w tym miejscu zwrócić uwagę na nieuczciwe zagrywki takich osób lub firm, które żerują na naszej naiwności oraz błędach interpretacyjnych wynikających ze złego zrozumienia danego przekazu jaki mają nam do zaoferowania. Dlatego konieczne jest, aby dokładnie czytać wszelkie takie propozycje, zanim zdecydujemy się na wykupienie określonego pakietu do nauki języka obcego. W tym miejscu potrzeba przytoczyć także fakt, że nawet najbardziej chłonny umysł, który odróżnia się od innych skutecznością i szybkością przyswajania wiedzy nie będzie w stanie przysposobić sobie arkan języka obcego od podstaw w przeciągu zaledwie miesiąca, a tym bardziej zaledwie dwóch tygodni. Osoby praktykujące takie zachowania często obiecują nam, że po upływie wspomnianych dwóch tygodni będziemy umieć język obcy. Oczywiście będziemy coś umieć, ale będą to co najwyżej podstawy danego języka bez wielkiej świadomości gramatycznej, składniowej oraz słowotwórczej.

Nie obiecujemy gruszek na wierzbie

Moja szkoła językowa oferuje innowacyjne materiały do nauki języka obcego, natomiast nigdy nie obiecujemy klientowi, że osiągnie poziom C2 w mgnieniu oka po zaledwie dwóch, trzech spotkaniach. Na naszym profilu na social media można łatwo zapoznać się z naszą ofertą oraz dostrzec jak działamy i co oferujemy. Konto, które mamy na instagramie i facebooku doskonale prezentuje nasze materiały, z których korzystamy na co dzień. Posiadamy specjalne techniki nauczania, które znacząco ułatwiają i przyspieszają naukę języka obcego, niemniej jednak zawsze dajemy naszemu kursantowi minimum półtorej roku na osiągnięcie poziomu C1. Dlatego też możemy się pochwalić mianem uczciwego partnera w nauczaniu.

Podobne wpisy:

Share

Dodaj komentarz