Kalendarzyki – gadżet zawsze na czasie

Kalendarzyki – gadżet zawsze na czasie

Koniec roku to doskonały moment na przypomnienie o firmie jej klientom i partnerom biznesowym. Można to zrobić z wykorzystaniem tradycyjnego maila z życzeniami, nie jest to jednak zbyt oryginalne rozwiązanie. Warto zatem zastanowić się nad mniej konwencjonalną formą. Być może znacznie lepsze efekty przyniesie niewielki, ale przydatny gadżet – niezobowiązujący, a jednocześnie wyjątkowo skuteczny? Może być to choćby kalendarzyk.

Kalendarzyki i ich zalety

Niewielkie kalendarzyki z pewnością nie mogą być określane mianem gadżetów zaskakujących, mamy z nimi bowiem do czynienia już od wielu lat. Nie oznacza to jednak, że ich duża popularność musi być odbierana jako wada. Przeciwnie, to właśnie ona jest jedną z największych ich zalet – klienci znają je, wiedzą czego się po nich spodziewać, a przede wszystkim – oczekują ich.

Kalendarzyki - gadżet zawsze na czasie

Tu właśnie uwidacznia się źródło ogromnej skuteczności kalendarzyków. Przygotowując gadżety reklamowe bardzo często koncentrujemy się przede wszystkim na ich funkcji marketingowej. Staramy się, aby informowały one o największych zaletach przedsiębiorstwa i przekazywały możliwie jak najwięcej informacji na jego temat. Oczyma wyobraźni już widzimy tłumy klientów zwabionych przez nie i zapominamy, że pomijamy jedną z najważniejszych funkcji gadżetów. Te powinny być przede wszystkim przydatne klientom. Jeśli tak się nie dzieje, natychmiast trafiają do kosza na śmieci. Kalendarzyk pozwala na szybkie sprawdzenie, kiedy wypada święto państwowe lub najbliższa sobota, umożliwiają też zaznaczenie najważniejszych dat. Ich niewielki format sprawia przy tym, że zawsze znajdują się pod ręką, a my możemy korzystać z nich dokładnie wtedy, gdy są nam potrzebne najbardziej.

Jakość przede wszystkim

Jeśli kalendarzyk ma wywrzeć dobre wrażenie, warto postawić na jego wysoką jakość. Jest to o tyle proste, że mamy do czynienia z rozwiązaniem, którego druk nie generuje szczególnie dużych kosztów. Można zatem poszukać drukarni sumiennej i na tyle profesjonalnej, aby była w stanie spełnić nasze oczekiwania.

Sprawdź również: https://www.viperprint.pl/produkt/BK007

Podobne wpisy:

Share

Dodaj komentarz