Dobre ubezpieczenie

Dobre ubezpieczenie

Dobre ubezpieczenie wzbudza w nas poczucie bezpieczeństwa. Gwarantem naszego spokoju są warunki umowy i siła oraz solidność partnera, z którym ją podpisaliśmy. Firmy ubezpieczeniowe takie jak Allianz są w stanie zapewnić ochronę każdego aspektu życia.

Jedną z dwóch głównych grup ubezpieczeń są ubezpieczenia majątkowe, w których skład wchodzą m.in. ubezpieczenia samochodów – mowa tu o ubezpieczeniach oc i ac oraz szeregu usług dodatkowych z zakresu ochrony komunikacyjnej.

Ubezpieczenia mienia

Kolejną grupą są ubezpieczenie mienia czyli mieszkań i domów oraz wyposażenia. Oprócz ubezpieczeń majątkowych chroniących też np. majątek firm, są też ubezpieczenia osobowe oraz na życie. Praktycznie dziś można objąć ochroną każdy aspekt naszego życia. Coraz większą popularnością cieszą się stosunkowo nowe rodzaje ubezpieczeń, jak np. ochrona prawna. Firmy ubezpieczeniowe proponują taką usługę wszystkim swoim klientom, którzy mają wykupione ubezpieczenie oc lub ac. Oferta ta została stworzona po to, aby ochronić właściciela pojazdu przed koniecznością ponoszenia kosztów prowadzenia sporów prawnych związanych z posiadaniem i użytkowaniem samochodu. Ubezpieczenie ochrony prawnej daje pewność pokrycia opłat związanych z prowadzeniem sporów przy okazji np. wypadków drogowych. To doskonałe uzupełnienie do pakietu Car Assistance, który zapewnia pomoc w trudnych sytuacjach, np. gdy potrzebne jest holowanie pojazdu albo np. zatrzaśniemy kluczyki w samochodzie lub zabraknie nam benzyny.

Rozwiązanie dostępne dla przedsiębiorców

Podobnym rozwiązaniem dostępnym dla przedsiębiorstw jest assistance dla firm – produkt ubezpieczeniowy zamiennie nazywany: Biznes Assistance. Składa się na niego szerokie wsparcie z dziedziny organizacyjnej, interwencyjnej, medycznej, remontowej. Taka ochrona prawna dla firm dodawane jest do wszelkich pakietów ubezpieczeniowych rzeczy ruchomych. Warunki jakie musi spełniać ubezpieczony, to suma ubezpieczenia wynosząca co najmniej 100 000 zł, jak również prowadzenie działalności na terenie Polski. Assistance dla biznesu wraz z pakietem ubezpieczeniowym dla firm stanowi atrakcyjną formę ochrony finansowej w razie nieprzewidzianych wypadków zarówno w miejscu pracy, jak i wszędzie tam, gdzie prowadzona jest działalność firmy, również jeśli chodzi o zabezpieczenie na drodze, na przykład w przypadku firm prowadzących działalność akwizycyjną i korzystającym z komunikacji drogowej.

Dobre ubezpieczenie wzbudza w nas poczucie bezpieczeństwa. Gwarantem naszego spokoju są warunki umowy i siła oraz solidność partnera, z którym ją podpisaliśmy. Firmy ubezpieczeniowe takie jak Allianz są w stanie zapewnić ochronę każdego aspektu życia. Jedną z dwóch głównych grup ubezpieczeń są ubezpieczenia majątkowe, w których skład wchodzą m.in. ubezpieczenia samochodów – mowa tu o ubezpieczeniach oc i ac oraz szeregu usług dodatkowych z zakresu ochrony komunikacyjnej. Kolejną grupą są ubezpieczenie mienia czyli mieszkań i domów oraz wyposażenia.

Oprócz ubezpieczeń majątkowych chroniących też np. majątek firm, są też ubezpieczenia osobowe oraz na życie. Praktycznie dziś można objąć ochroną każdy aspekt naszego życia. Coraz większą popularnością cieszą się stosunkowo nowe rodzaje ubezpieczeń, jak np. ochrona prawna. Firmy ubezpieczeniowe proponują taką usługę wszystkim swoim klientom, którzy mają wykupione ubezpieczenie oc lub ac. Oferta ta została stworzona po to, aby ochronić właściciela pojazdu przed koniecznością ponoszenia kosztów prowadzenia sporów prawnych związanych z posiadaniem i użytkowaniem samochodu. Ubezpieczenie ochrony prawnej daje pewność pokrycia opłat związanych z prowadzeniem sporów przy okazji np. wypadków drogowych. To doskonałe uzupełnienie do pakietu Car Assistance, który zapewnia pomoc w trudnych sytuacjach, np. gdy potrzebne jest holowanie pojazdu albo np. zatrzaśniemy kluczyki w samochodzie lub zabraknie nam benzyny. Podobnym rozwiązaniem dostępnym dla przedsiębiorstw jest assistance dla firm – produkt ubezpieczeniowy zamiennie nazywany: Biznes Assistance. Składa się na niego szerokie wsparcie z dziedziny organizacyjnej, interwencyjnej, medycznej, remontowej.

Taka ochrona prawna dla firm dodawane jest do wszelkich pakietów ubezpieczeniowych rzeczy ruchomych. Warunki jakie musi spełniać ubezpieczony, to suma ubezpieczenia wynosząca co najmniej 100 000 zł, jak również prowadzenie działalności na terenie Polski. Assistance dla biznesu wraz z pakietem ubezpieczeniowym dla firm stanowi atrakcyjną formę ochrony finansowej w razie nieprzewidzianych wypadków zarówno w miejscu pracy, jak i wszędzie tam, gdzie prowadzona jest działalność firmy, również jeśli chodzi o zabezpieczenie na drodze, na przykład w przypadku firm prowadzących działalność akwizycyjną i korzystającym z komunikacji drogowej.

Podobne wpisy:

Share

Dodaj komentarz