Co warto wiedzieć o kalkulatorach OC/AC

Co warto wiedzieć o kalkulatorach OC/AC

Przeraża Cię kupno polisy OC? Boisz się, że przepłacisz? Jesteś młodym kierowcą i nie masz zielonego pojęcia na jaką polisę się zdecydować?

Jeśli na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco to wiedz, że: dobrze trafiłeś.

Jaką polisę musisz kupić?

Często młodzi i niedoświadczeni kierowcy wierzą w błędne informacje dotyczące polis i ubezpieczeń samochodowych. Warto wiedzieć, że obowiązkowe jest tylko OC i nie dać się nabierać tym, którzy próbują nam wmówić inaczej. Polisa OC jest dla każdego kierowcy obowiązkowa i co więcej, należy ją kupić najpóźniej w dzień zarejestrowania samochodu. W innych przypadkach wiąże się to z karami finansowymi.

Jak sprawdzić ceny i oferty?

Polisę OC oferuje wiele firm, które także mają w swojej ofercie inne rodzaje ubezpieczeń. Wszystkie z nich kuszą świetnymi korzyściami, jednak nim ulegniemy sprawnemu marketingowi, sprawdźmy, która z proponowanych ofert byłaby dla nas najkorzystniejsza. Jak to zrobić?
Wystarczy skorzystać z takiego narzędzia jak kalkulator OC AC, który znajdziemy w Internecie.

By obliczyć kwotę polisy i obejrzeć najlepsze dla nas oferty, wystarczy zaznaczyć odpowiednie dane dotyczące naszej osoby, jak i naszego samochodu. Bardzo często w takie kalkulatory wprowadzamy dane dotyczące naszego wieku, płci, doświadczenia za kierownicą, czasu posiadania prawo jazdy, innych ubezpieczeń, informacji dotyczących bezszkodowej jazdy, ale i marki i wieku samochodu, rodzaju samochodu, silnika i wielu innych. Wbrew pozorom informacje te tylko zaznaczamy, dlatego cały proces przebiegający na stronie kalkulatora trwa naprawdę krótko. Zazwyczaj cały proces zamyka się raptem w kilku minutach. Dzięki niemu wyświetlą nam się najlepsze oferty dostosowane do nas, co sprawi, że nie tylko oszczędzimy czas na poszukiwaniu idealnej polisy, jak i zaoszczędzimy pieniądze, bo wybierzemy ofertę, która jest dla nas najbardziej korzystna finansowo. To prawdziwe 2w1 skrojone na miarę człowieka XXI wieku. O to przecież chodzi, by się nie namęczyć, a uzyskać konieczne informacje do podjęcia, jak najlepszych decyzji. Prosto, szybki i bez wychodzenia z domu. Z kalkulatorem OC AC to jak najbardziej możliwe. Pamiętaj, by co jakiś czas z niego korzystać i sprawdzać bieżące promocje.

Oblicz swoje ubezpieczanie https://www.mtu24.pl/direct/forms/calculation/newKom/CalculationRegisterS1.seam

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz