Calvin Klein – poznaj legendarne zapachy

Każdy producent marzy o tym, aby oferowane przez niego perfumy w pewnym momencie zyskały miano kultowych. Nietrudno się jednak domyślić, że nie każdy ma szansę na zrealizowanie tego celu. Firmie Calvin Klein się to jednak udało. I choć wywodzi się ona ze Stanów Zjednoczonych, jej zapachy są wysoko cenione na całym świecie. Które z nich cieszą się statusem prawdziwych legend?

Euphoria

Kultową butelkę wody perfumowanej Euphoria zna chyba każdy. To jeden z najpopularniejszych kobiecych zapachów na świecie. Wystarczy przy tym mieć z nim kontakt raz, aby domyślić się, co jest tego przyczyną. Perfumy Calvin Klein Euphoria to przede wszystkim zmysłowość i świeżość Orientu. Nawet osoby, które nie mają wyczulonego węchu rozpoznają tu zapach granatowego jabłka i owocu kaki. To przy ty perfumy na tyle lekkie, że ich zwolenniczki nie przynależą do jednej tylko grupy wiekowej. Sprawdzają się przy okazji dużych wyjść, równie dobrze można jednak uczynić z nich „swój” zapach noszony codziennie. To także jeden z tych zapachów, które są już na tyle dobrze kojarzone, że potrafią dodać pewności siebie.

IN2U

Jeśli Euphoria to kobiecy zapach będący znakiem rozpoznawczym firmy Calvin Klein, w przypadku In2U można powiedzieć to samo odnosząc się do zapachów męskich. I tu możemy poczuć tak charakterystyczną dla tego producenta nutę orientu, sam zapach można jednak określić jako drzewno-orientalny mając świadomość tego, że będzie to porównanie nieco bardziej adekwatne. Aromat dżinu z limonki miesza się tu z cytrusowymi liśćmi grejpfruta, mamy więc do czynienia z zapachem lekkim i dodającym energii. Te eleganckie i bardzo seksowne perfumy zwykle promowane są jako rozwiązanie stworzone z myślą o ludziach młodych i aktywnych, tak naprawdę jednak sięgać może po nie każdy, bez względu na wiek

Inne propozycje

Oczywiście IN2U i Euphoria to nie jedyne perfumy, którymi możemy cieszyć się dzięki aktywności firmy Calvin Klein na rynku. Oba mają też różne wariacje modyfikowane tak, aby każdy mógł cieszyć się nutami zapachowymi odpowiadającymi jego indywidualnym potrzebom.

Podobne wpisy:

Share

Dodaj komentarz