Atrakcyjna nagroda za dobrą pracę

Atrakcyjna nagroda za dobrą pracęSkutecznie zakończony projekt, podpisana umowa z ważnym kontrahentem czy nadprogramowy zysk – są to doskonałe okazje do świętowania w każdej firmie. Mogą być również pretekstem do nagrodzenia najważniejszych osób, które są odpowiedzialne za nasz sukces. Motywowanie pracowników na bazie nagród musi jednak przybrać specjalne formy, dzięki czemu wywoła zamierzony efekt. Oczywiście czyste premie gotówkowe z pewnością spotkają się z odpowiednią aprobatą, jednak warto w tego typu okazjach wykazać się pewnego rodzaju inwencją, która może zaowocować zbudowaniem specjalnych relacji na linii pracodawca-pracownik.

Wiele zostało napisanych o tym, w jaki sposób skutecznie nagrodzić pracowników za osiągi, jednocześnie motywując ich do dalszej, zmorzonej pracy. Niezwykle cenne są zwłaszcza metody pozapłacowe, które posiadają silne cechy wyjątkowości. Idealnym na to przykładem są wszelkiego rodzaju karty przedpłacone. Największą zaletą jest ich trwałość. Nie znikną bowiem tak szybko, jak zwykły przelew gotówkowy, dzięki czemu mogą być doskonałym narzędziem budowania lojalności pracowniczej na lata.

Zalety kart

Tego typu prezent jest także doskonałą formą przekazania, jak ważni dla naszej firmy są jej pracownicy. Poczują się dzięki temu w pełni docenieni, co oczywiście przełoży się na ich chęć „spłacenia” długu wdzięczności. Nie można zapominać również o zaletach praktycznych tego typu kart. Mogą być one zasilane dowolnymi kwotami pieniężnymi, a także być wykorzystane na wiele różnych sposobów. Liczba sklepów obsługujących tego typu formę płatności jest bowiem bardzo duża.

Zalety kart podarunkowych

Równie atrakcyjną nagrodą będzie bez wątpienia karta podarunkowa. Możemy dodatkowo przygotować ją w taki sposób, aby przypominała ona pracownikom o firmie, oczywiście w pozytywny sposób. Tego typu nagrody sprawią, że w naszym przedsiębiorstwie zapanuje miła, zespołowa atmosfera. Nasi pracownicy natomiast poczują, że ich praca naprawdę ma sens. Będą dążyć do tego, aby jeszcze bardziej poprawić swoje wyniki, co zaowocować może kolejnymi nagrodami.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *